Чотири компанії все ще зацікавлені в порятунку Fisker

Виробник електромобілів Fisker упевнено рухається до банкрутства. Ходили чутки, що Fisker врятує Nissan Motor, але японський автогігант втратив інтерес до американського стартапу.

Тим не менш, є ще чотири автомобільні компанії, які виявляють інтерес до потенційного партнерства чи придбання.

За даними Business Insider, минулого тижня генеральний директор Fisker Хенрік Фіскер провів збори колективу і повідомив співробітникам, що як мінімум чотири автовиробники, як і раніше, зацікавлені в потенційній частці в компанії.

«У нас є чотири автомобільні компанії, які підписали NDA (Угода про нерозголошення), — сказав Фіскер своїм співробітникам минулого тижня.

Однак їм, очевидно, потрібен час, щоб провести ретельну перевірку».

Фіскер не повідомив ні термінів, ні конкретної інформації, які компанії можуть бути зацікавлені.

Nissan майже напевно не буде серед них після того, як переговори зірвалися після чуток про угоду вартістю 400 мільйонів доларів, яка мала запустити виробництво пікапа Alaska і окремого електричного пікапа для Nissan.

Якщо Fisker не укласти угоду з жодним із цих чотирьох автовиробників протягом наступних 30 днів, банкрутство може стати неминучим.

За наявними даними, компанія має всього 54 мільйони доларів і каже, що цього «буде недостатньо для виконання поточних зобов’язань».

Чи зможе Fisker укласти угоду та залишитися на плаву чи банкрутство не за горами, стане відомо у найближчі кілька тижнів.

Новини України