Джордж Камбосос розніс Гарсію за позитивний допінг-тест: «Якщо все це правда, то ти шматок д*рьма»

Джордж Камбосос розніс Гарсію за позитивний допінг-тест: "Якщо все це правда, то ти шматок д*рьма"

Колишній чемпіон світу в легкій вазі Джордж Камбосос розкритикував Раяна Гарсію за позитивний допінг-тест перед боєм із Девіном Хейні.

«Звичайно ж, Раян вийшов і сказав, що це сталося через «вищі інстанції» та «еліти». Він говорить у такому ключі, намагаючись грати в ці ігри. Я знаю VADA і команду в VADA. Вони дуже ретельні в усьому, що роблять. Якщо тест відправився у VADA, то він опиниться у VADA. І його не сплутають. Якщо Раян шахраював, то він шматок д*рьма. Мені подобався Раян, я його поважав. Я не уявляв, що він вийде і переможе такого хлопця, як Девін Хейні, але він зробив це і шокував світ.

Якщо все це правда, то ти шматок д*рьма. Цей спорт досить небезпечний. Ви бачили, як Девін зазнав шкоди в цьому бою. Я думаю, що після того, як його пробили в першому раунді, він бився на інстинктах. Те, що він пройшов 12 раундів, падав і продовжував підніматися, просто показує, який він воїн», — сказав Камбосос.

Нагадаємо, раніше журналіст Ден Рафаель повідомив, що в допінг-пробі Гарсії перед боєм із Хейні знайшли заборонений препарат остарин.

Новини України