У суді винесли вирок жінці, яка у Тернополі автомобілем в’їхала в Катедру

У суді винесли вирок жінці, яка у Тернополі автомобілем в'їхала в Катедру

У Тернопільському міськрайонному суді винесли вирок жінці, яка два роки тому автомобілем в’їхала в Катедру.

Про це Суспільному повідомив суддя Тарас Багрій.

Подія сталася 23 квітня 2022 року вночі. Настоятель собору отець Орест Павліський тоді розповів, що водійка вибила ворота 18 століття, переїхала плащаницю та пошкодила ікону.

«Відповідно до статті 75 Кримінального кодексу України Яворську-Скрабут Ірину Михайлівну звільнити від відбування основного покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з випробуванням та встановити їй іспитовий строк три роки».

За словами судді Тараса Багрія, тернополянка Ірина Яворська-Скрабут після винесеного вироку повинна періодично з’являтись до уповноваженого з органів з питань пробації , повідомляти про зміну місця проживання або роботи та не виїжджати за межі України.

Про такі умови просив прокурор Тернопільської окружної прокуратури Микола Бак.

«На підставі частини першої статті 70 шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. На підставі статті 75 звільнити від відбування покарання з строком три роки. Стягнути з процесуальних витрат на проведення відповідних експертиз, які проведені в ході досудового розслідування».

Під час дебатів підсудна Ірина Яворська-Скрабут вибачилася.

«Мені дуже прикро, що так сталось. Я ще раз щиро розкаююсь і прошу пробачення від щирого серця, у всіх містян, всіх, хто знають, що така прикра подія мала місце трапитись. Більше додати нічого».

За словами судді Тараса Багрія, Ірина Яворська-Скрабут впродовж трьох років повинна періодично з’являтись до уповноваженого органів з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання або роботи та не виїжджати за межі Україн

и.

Новини України