Гідропарк готується до літнього сезону

Купальний сезон офіційно стартує 1 червня. Місця масового відпочинку населення тут перевірила комісія, — повідомляє міська рада.

На пляжах обладнано 6 майданчиків з кабінками для переодягання та душовими. Поруч з гідропарком (в районі кінцевої тролейбусної зупинки) обладнано майданчик для стоянки громадського та приватного автотранспорту, найпростіше укриття модульного типу місткістю 50 осіб.

На територію гідропаку заїжджати автотранспорту категорично заборонено. Знаки про заборону руху та шлагбауми встановлено. Виняток — спецтехніка екстрених служб. Для спецтранспорту буде забезпечено два в’їзди у гідропарк.

Гідропарк готується до літнього сезону: його працівники ремонтують, фарбують лавки й обладнання на дитячих та спортивних майданчиках, атракціони вже обстежили фахівці експертно-технічного нагляду.

Відео дня

«Плануємо встановити також нові лавки на центральних алеях парку. Нових атракціонів у цьому сезоні не буде. Зараз немає такої можливості. Але з»явиться гірка «Капітошка». Вона не працювала минулого та й позаминулого року. Ми її відремонтували і в цьому місяці облаштуємо», — розповідає Сергій Бондар, керівник КП «Парк».

У парку розташовано 5 питних фонтанчиків, які підключено до мережі централізованого водопостачання. Є 3 вбиральні загального користування, встановлено 59 урн та 10 пластикових контейнерів для сміття, які в повній мірі забезпечують виконання санітарно-епідеміологічних вимог.

Водолазна група вже готова і пройшла щорічне навчання у київській водолазній школі. У літній період водолази-рятувальники працюють на своєму посту з 9:00 до 21:00.

Рятувальний пост має необхідні засоби для порятунку людей на воді та надання потерпілим першої медичної допомоги. Розглядається можливість закупити ще й дефібрилятор для проведення серцево-легеневої реанімації потерпілих. У разі необхідності цей прилад допоможе ліквідувати порушення серцевої діяльності впливом електричного імпульсу.

Зі слів керівника водолазної групи, у 95 % причиною нещасних випадків на воді є алкоголь, 5% — серцевий напад.

У рятувальній службі на воді є лікар, який надає першу домедичну допомогу, проводить непрямий масаж серця та стабілізує потерпілого медпрепартами.

Шановні мешканці громади, в питаннях поводження зі сміттям будьмо свідомими. Дбаймо про належний екологічний стан гідропарку та нашого міста разом!

 

 

Джерело

Новини України