Шелестюк: Ломаченко не робить висновки, а шукає винних усіх, крім себе

Шелестюк: Ломаченко не робить висновки, а шукає винних усіх, крім себе

Фото: Getty Images Василь Ломаченко

Відомий український боксер зробив свій прогноз на майбутній поєдинок ексчемпіона у трьох вагових категоріях.

Василь Ломаченко має легко перемогти Джорджа Камбососа у наступному своєму бою. Так вважає відомий український боксер Тарас Шелестюк.

Також він дав пораду ексчемпіону світу у трьох вагових категоріях. Шелестюк вважає, що Ломаченку слід робити висновки з програних боїв, а не звинувачувати оточуючих.

Якщо порівнювати стилі, то ви самі знаєте, що стилі роблять поєдинок. Наприклад, бій Камбососа, коли той переміг Лопеса. Я думаю, що це через стиль. Потім Хейні виграв у Ломаченка — це теж через стиль.

Я тут бачу що, Ломаченко, в цілому, повинен легко перемагати. На своєму топі — він би легко розібрав та навіть не помітив би Камбососа. Але вік, травми — все це грає свою роль. Плюс те, що скоріше за все Ломаченко не робить висновки з тих боїв, які він програв, тому що він шукає винних усіх, крім себе і своєї команди. Це може зіграти з ними злий жарт.

Якщо він не виграє цей бій — йому потрібно завершувати кар’єру. Це моя думка. Камбосос гарний боксер, але він не топ-боксер.

Якщо Лома у цьому стані не переможе Камбососа — йому потрібно завершувати. Він приїздить туди не як чемпіон, як він приїжджав до Хейні чи Салідо. Як на мене, він програв Салідо. Для мене — Салідо зводив його у школу боксу. З Лопесом він теж програв, З Хейні — такі бої тобі не віддадуть, особливо, якщо ти програєш останній раунд, як з Хейні та Лопесом.

Якщо він не зробив висновків із тих поєдинків та не буде боксувати у Австралії, щоб перемогти нокаутом чи технічним нокаутом. Ми всі знаємо, коли Хорн боксував з Пак’яо, яке було суддівство. Я думаю, що йому потрібно перемагати лише нокаутом та заявляти про себе: «Я все ще тут, боксуйте зі мною, Гарсії, Хейні, Танку».

А в іншому разі, якщо програє — треба вішати рукавички на цвях та займатись своїми справами, бізнесом чи релігійними справами. Я сподіваюсь, що він повинен виграти цей поєдинок», — сказав Шелестюк в інтерв’ю ТАЙК МАЙСОН.

Нагадаємо, Ломаченко вже 12 травня проведе бій проти Камбососа в австралійському Перті. На кону стоятиме вакантний титул IBF.

Раніше Ломаченко зізнався, що вперше в кар’єрі битиметься об 11 ранку.

 

Джерело

Новини України