В Міненерго заявили, що обговорюють підвищення тарифів на електроенергію

В Міненерго заявили, що обговорюють підвищення тарифів на електроенергію

Фото: t.me/Ukrenergo

В Україні знову можуть зрости тарифи на електроенергію. Такий варіант обговорюється, оскільки потрібні ресурси для наступного опалювального сезону, заявила в ефірі телемарафона заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук, слова якої цитує РБК-Україна.

— Ми обговорюємо, в тому числі підвищення тарифів. Ми аналізуємо всі доступні нам фінансові ресурси, у тому числі допомогу від наших партнерів, яка надається, яка задекларована ними й що буде надана найближчим часом. Аналізуємо можливості наших енергетичних підприємств, у тому числі обговорюємо можливість підвищення тарифу, — сказала Гринчук.

Вона додала,  що рішення про здорожчання тарифів на світло ще не прийняте. Але  може бути, що уряд «підвищить тариф, щоб мати ресурси для підготовки до наступного опалювального сезону».

— На жаль, з тими пошкодженнями, які є, прогнозується значний дефіцит протягом наступного опалювального сезону. Тоді можуть бути відключення і побутових споживачів. Ми намагаємося шукати і впроваджувати рішення, які пом’якшать ці наслідки взимку, — додала Гринчук.

Навесні Росія відновила обстріли української енергетики навесні. Ворог знищив декілька ТЕС, серед яких Трипільська у Київській області та Зміївська у Харківській області. Остання атака сталася в ніч на 8 травня. Після неї енергетики попередили про можливі відключення світла для населення. 
Джерело

Новини України