В жіночій Лізі чемпіонів перемогли волейболістки Карраро Імоко

У вирішальному поєдинку двох італійських команд сильнішим виявився колектив з Конельяно

В жіночій Лізі чемпіонів перемогли волейболістки Карраро Імоко

У турецькій Анталії завершилось велике свято європейського волейболу. У чоловічому Суперфіналі Ліги чемпіонів трохи раніше італійський «Трентіно» з рахунком 3:0 завдав поразки польському клубу «Ястшембски Вегель», після чого на майданчик вийшли дві жіночі команди з Італії – «Карраро Імоко» (Конельяно) та «Вєро Волей» (Мілан).

Гра складалася таким чином, що непарні партії брали волейболістки «Карраро Імоко», а парні — їхні суперниці. На тай-брейку успіх був на боці команди з Конельяно 15:9, яка таким чином повторила своє досягнення сезону 2020-2021 років.

Жіночий фінал запам'ятався ще й протистоянням двох відомих діагональних світового волейболу – шведки Ізабелли Хаак («Карраро Імоко») та італійки Паоло Егону («Вєро Волей»). В результаті Хаак (на фото) набрала 23 очки, а її візаві 19. До речі, для шведської волейболістки це вже друга перемога у Лізі чемпіонів. Перша була у 2022 році у складі турецького «Вакифбанку».

Ліга чемпіонів з волейболу сезону 2023-2024 років
Суперфінал. Анталія (Туреччина). 5 травня
Жінки
«Карраро Імоко» (Конельяно, Італія) – «Вєро Волей» (Мілан, Італія)

3:2 (25:14, 23:25, 25:19, 19:25, 15:9)

Додамо, що подвійного успіху у фіналах чоловічого та жіночого турнірів досягали команди з однієї країни востаннє у сезоні 2018-2019 років. Тоді теж найкращими стали італійські клуби. У чоловіків – «Кучіне-Лубе» (Чивітанова), а у жінок – «Ігор Горгондзола» (Новара).

Новини України