В Одеській області СБУ заблокувала телеграм — канал, який допомагав ухилянтам

Ресурс «інформував» про заходи, які проводять Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки в регіоні. Зокрема учасники каналу «зливали» актуальні місця вручення військовозобов’язаним повісток та закликали ховатися від представників військкоматів. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Управління СБУ в Одеській області.

З’ясувалось, що відомості про «локації» перебування працівників ТЦК публікувались в онлайн режимі завдяки інформаторам серед місцевих жителів. Вже під час оперативних заходів кіберфахівці СБУ встановили особу адміністратора телеграм-каналу.

Йому повідомлено про підозру в перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України в особливий період та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

“Служба безпеки нагадує, що за такі дії законодавством передбачена кримінальна відповідальність за ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань). Санкція статті передбачає позбавлення волі до 15 років ув’язнення“, – підкреслили в СБУ.

 

Джерело

Новини України