У складі чоловічої збірної України відбулися деякі зміни

Наші волейболісти продовжують готуватися до Золотої Євроліги

У складі чоловічої збірної України відбулися деякі зміни

Чоловіча національна збірна України з волейболу продовжує підготовку до престижного турніру Золотої Євроліги. Навчально-тренувальний збір відбувається у Польщі.

І ось стало відомо про те, що у складі нашої команди, яка розпочала заняття 4 травня, відбулися деякі зміни. До розташування збірної прибули ще три гравці. Це Юрій Семенюк, який отримав кілька днів відпочинку після завершення чемпіонату Польщі і де він став бронзовим призером, виступаючи за варшавський «Проєкт». Ще один центральний блокуючий Владислав Щуров із львівського клубу «Барком-Кажани». Спочатку він опинився у списку тих, хто відмовився виступати за збірну, проте тепер змінив своє рішення. А також прибув діагональний Данило Уривкін із «Епіцентру-Подоляни» (Городок).

У той же час збірну залишили Віталій Пархоменко та центральний блокуючий Андрій Челеняк. Як зазначили у тренерському штабі, на цих гравців розраховуватимуть у майбутньому.

Таким чином, продовжують готуватися до майбутнього турніру під керівництвом аргентинського наставника Рауля Лосано 19 гравців:

Зв’язуючі – Владислав Діденко, Сергій Євстратов, Дмитро Долгополов
Догравальники – Євген Кісілюк, Микита Лубан, Олександр Наложний, Дмитро Янчук, Тимур Цмокало
Центральні блокуючі – Микола Рудницький, Олександр Коваль, Денис Велецький, Максим Дрозд, Юрій Семенюк, Владислав Щуров
Діагональні – Віктор Шаповал, Дмитро Шаповал, Данило Уривкін
Ліберо – Олександр Бойко, Ярослав Пампушко

З цього числа до заявки на Золоту Євролігу буде відібрано 14 волейболістів.

Також стало відомо, що збірна України планує провести у Польщі два контрольні матчі – 14 травня з Німеччиною та 16 травня з господарями майданчика.

Новини України