Трубін та Асоціація нескорених громад виплатили премії чотирьом українським спортсменам

Трубін та Асоціація нескорених громад виплатили премії чотирьом українським спортсменам

Анатолий Трубин. Фото — Getty Images

Воротар Бенфіки та збірної України Анатолій Трубін та Асоціація нескорених громад (АНГ) запустили спільний проект для допомоги спортсменам із регіонів, якими займається АНГ.

Трубін та АНГ у травні виплатили перші премії у розмірі 5 000 гривень чотирьом українським спортсменам:

  • Бараннік Микола Вікторович (Луганська область). Пауерліфтинг; 1-е місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу у 2022 та 2023 роках.
  • Пеніна Тетяна Сергіївна (Донецька область). Підводний спорт; 4 золоті та 3 срібні медалі на трьох етапах Кубка світу серед юніорів (Італія, Литва, Угорщина) у 2023 році.
  • Масик Олексій Юрійович (Запорізька область). Греко-римська боротьба; бронзова призерка юнацьких Олімпійських ігор.
  • Насонова Тетяна Володимирівна (Херсонська область). Легка атлетика: чемпіонка світу серед ветеранів з легкої атлетики у штовханні ядра у 2023 році (Торунь, Польща).

За словами Трубіна, проект триватиме щонайменше півроку. Його завдання – підтримати спортсменів різних напрямків у важкий для країни час.

У квітні 2024 року Трубін став амбасадором здоров’я та спорту Асоціації непокорених громад. АНГ об’єднує понад 75 громад із тимчасово окупованих територій України.

Сьогодні Трубін зіграв за Бенфіку у матчі 33-го туру чемпіонату Португалії проти Ароуки – 5:0. Український воротар вперше за вісім останніх матчів відіграв на нуль.

Джерело

Новини України