Італійський Трентіно став переможцем чоловічої Ліги чемпіонів

У фінальному матчі волейболісти з Тренто завдали поразки польському «Ястшембски Вегель» 3:0

Італійський Трентіно став переможцем чоловічої Ліги чемпіонів

Сьогодні у турецькій Анталії проходить велике свято європейського волейболу. Тут відбувається Суперфінал Ліги чемпіонів сезону 2023-2024 років. Першими розіграли головний приз турніру чоловіки.

У вирішальному матчі зустрілися фіналісти двох останніх сезонів. Причому у головних матчах за трофей вони програли одному й тому супернику — польській «Заксі». «Трентіно» два роки тому у словенській Любляні поступився полякам 0:3, а «Ястшембски Вегель» в італійському Турині зазнав поразки від своїх земляків 2:3.

В нинішньому розіграші успіх був на боці «Трентіно». Італійці виявилися сильнішими у трьох партіях і вчетверте у своїй історії виграли Лігу чемпіонів. Раніше вони тричі поспіль перемагали у 2009, 2010 та 2011 роках.

Ліга чемпіонів з волейболу сезону 2023-2024 років
Суперфінал. Анталія (Туреччина). 5 травня
Чоловіки
«Трентіно» (Тренто, Італія) – «Ястшембски Вегель» (Ястшембе-Здруй, Польща)

3:0 (25:20, 25:22, 25:21)

Цікаво, що у чемпіонаті Італії, який завершився кілька днів тому, «Тренітіно» не зумів потрапити до трійки призерів і фінішував лише четвертим. А ось «Ястшембски Вегель» другий рік поспіль став переможцем Плюс Ліги та чемпіоном Польщі.

Трохи згодом там же в Анталії визначиться переможець жіночої Ліги чемпіонів. У фіналі грають два італійські клуби «Карраро Імоко» (Конельяно) та «Вєро Волей» (Мілан).

Новини України