На Звягельщині екоінспектори виявили незаконну порубку більш ніж пів тисячі дерев

На телефонну «гарячу лінію» Інспекції 11 березня 2024 року надійшло звернення щодо вирізування дерев, ймовірно, без дозвільних документів в напрямку від села Рихальське до села Стара Гута Звягельського району Житомирської області.

Спеціалісти Державна екологічна інспекція Поліського округу здійснили виїзд на місце. В ході обстеження на вказаній земельній ділянці виявлено факт порубки 523 дерев різних порід.

Земельна ділянка, на якій виявили порубку, є несформованою та знаходиться в межах населеного пункту с. Рихальське Звягельського району Житомирської області.

Інспекцією проведено обрахунок шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу порубкою дерев, здійсненою невідомими особами у межах населеного пункту с. Рихальське.

Відео дня

Її розмір становить 427 236,5 грн.

Матеріали за результатом проведеного обстеження скеровано на адресу Слідчого управління ГУНП в Житомирській області для вжиття заходів в межах повноважень щодо встановлення осіб, які здійснили порубку дерев та притягнення їх до відповідальності згідно законодавства.

 

Джерело

Новини України