Житомирян запрошують на фінальну презентацію архітектурної концепції скверу на Замковій горі

17 травня о 16:30 за адресою вул. Покровська, 6 відбудеться важлива подія – презентація та обговорення архітектурної концепції скверу на Замковій горі, розробленої за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» у співпраці з Житомирською міською радою.

Захід проходить з метою презентації дослідження і напрацювань архітектурної концепції скверу на Замковій горі, а також збору пропозицій і отримання зворотного зв’язку від громади.

Вхід за попередньою реєстрацією: http://surl.li/toodf

Замкова гора — це невід’ємна частина історії нашого міста і унікальний простір.

Відео дня

На цій презентації ми дізнаємося більше про комплексне дослідження Замкової гори за участі представників міської ради, громадськості та містян під керівництвом менторів та архітекторів, а також обговоримо візію, напрацьований концепт, принципи, які лежать в основі трансформації скверу на Замковій горі.

Приходьте у п’ятницю, 17 травня, о 16:30 за адресою: вул. Покровська, 6 (2 поверх), проектний офіс GIZ, і разом ми розкриємо потенціал Замкової гори та нашого міста!

Увага! Хто не зможе прийти до нас на посиденьки, то ми для вас передбачили онлайн-стрім на сторінці Житомирської міської ради!

Ставте свої запитання вже зараз, щоб отримати відповіді на зустрічі 17 травня

Організаторами заходу є Житомирська міська рада в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.

Джерело: Житомирська міська рада

Джерело

Новини України