Вимикати світло у суботу українцям не будуть, але промисловість обмежать

Вимикати світло у суботу українцям не будуть, але промисловість обмежать

Фото: t.me/bro_revisor

На суботу, 18 травня, відключення світла в українських регіонах не заплановано. У той же час діятимуть графіки обмежень для промислових споживачів. Про це повідомляє » Укренерго «.

– По всій території України з 19.00 до 24.00 діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Обмеження для споживачів не прогнозуються, — зазначили у компанії.

При цьому в «Укренерго» зазначають, що можливе обмеження споживання при перевищенні регіоном певних лімітів. Інформацію, чи буде застосовано відключення і коли саме у певному регіоні, можна дізнатися у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Відключення споживачів, що розпочалися з 14 травня, можуть тривати до серпня-вересня. Взимку дефіцит в енергосистемі буде навіть за високих температур, заявив радник прем’єр-міністра України, член наглядової ради НЕК «Укренерго» Юрій Бойко. Весною відновилися масовані російські атаки на енергетичні об’єкти України. Так, руйнування зазнали Бурштинська, Ладижинська, Зміївська, Трипільська ТЕС, а також дві гідроелектростанції.
Джерело

Новини України