Жіноча збірна України виграла стартовий матч Золотої Євроліги

З рахунком 3:2 підопічні Івана Пєткова завдали поразки волейболісткам Словенії

Жіноча збірна України виграла стартовий матч Золотої Євроліги

У суботу в естонському місті Раквере жіноча національна збірна України з волейболу провела свій перший матч в турнірі Золотої Євроліги 2024 року. Суперницями нашої команди були словенські волейболістки.

Стартовий сет проходив з перемінним успіхом, причому українки вели ближче до кінцівки 20:17. Але потім точніше діяли гравці збірної Словенії, які в результаті досягли успіху 23:25. Натомість у другій партії перевага нашої команди була помітною і вона зуміла відновити рівновагу 25:15.

Здавалося, що збірна України й надалі гратиме в тому ж ключі, однак у третій партії словенки з перших розіграшів пішли вперед, і українським волейболісткам довелося їх наздоганяти тривалий час. При цьому перевага досягала чотирьох-п'яти очок. Врятувати цю партію підопічним Івана Пєткова не вдалося 20:25.

Добре, що наставник нашої збірної у перерві знайшов потрібні слова, плюс зробив деякі перестановки у складі і четвертий сет українська команда знову провела чудово, вигравши з великим запасом 25:17. А за цим українки виграли і тай-брейк 15:11.

Збірна України у цьому матчі грала у такому складі: Олександра Міленко (набрала 18 очок), Діана Мелюшкіна (5), Анастасія Крайдуба (17), Юлія Димар (13), Світлана Дорсман (16), Дар'я Шаргородська (2), Христина Нємцева (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Вікторія Олійник (0), Вікторія Лохманчук (3), Анастасія Маєвська (5), Євгенія Хобер (1), Ганна Артишук (7), Христина Старостенко (ліберо).

Золота Євроліга з волейболу. Жінки
Раквере (Естонія). 18 травня
Україна – Словенія

3:2 (23:25, 25:15, 20:25, 25:17, 15:11)

Вже завтра в неділю 19 травня підопічні Івана Пєткова зустрінуться із господарками майданчику волейболістками Естонії.

Новини України