Перша перемога Рауля Лосано як тренера збірної України

В матчі Золотої Євроліги наші волейболісти обіграли команду Румунії

Перша перемога Рауля Лосано як тренера збірної України

Старт чоловічої Золотої Євроліги з волейболу виявився вдалим для оновленої національної збірної України, якою тепер керує аргентинський наставник Рауль Лосано (на фото ліворуч). У столиці Азербайджану місті Баку українці зустрічалися зі збірною Румунії і перемогли 3:1.

Щоправда, перша партія склалася не дуже вдало для наших хлопців. Було видно, що гравці тільки-но починають зіграватися один з одним, адже в такому складі збірна ще не проводила офіційних поєдинків. Плюс було хвилювання, особливо у тих гравців, які вперше виступали у збірній на такому рівні. Українці спершу повели 8:6, але в середині сету почали з'являтися помилки, і вони вже поступалися 11:16. Наздогнати суперників не вдалося. В підсумку наша команда поступилася у першій партії 20:25.

А далі все склалося вдало для підопічних Рауля Лосано. Вони стали грати значно сильніше за своїх опонентів і досягли успіху в трьох наступних партіях 25:21, 25:23 і 25:19. Ця перемога стала першою для аргентинського фахівця у якості головного тренера збірної України.

Зазначимо, що найрезультативнішими у переможців стали діагональний Данило Уривкін та центральний блокуючий Юрій Семенюк, які набрали відповідно 19 та 16 очок.

Ось яким був склад збірної України у цьому переможному поєдинку: Сергій Євстратов (набрав 1 очко), Євген Кісілюк (9), Максим Дрозд (3), Данило Уривкін (19), Дмитро Янчук (9), Юрій Семенюк (16), Олександр Бойко, Ярослав Пампушко (обидва – ліберо) – стартовий. На заміну виходили Микола Рудницький (6), Дмитро Долгополов (0), Олександр Наложний (4), Олександр Коваль (0).

Золота Євроліга з волейболу. Чоловіки
Баку (Азербайджан). 18 травня
Україна – Румунія

3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:19)

Свій другий матч у турнірі українці проведуть у неділю 19 травня. Їхніми суперниками будуть волейболісти Азербайджану.

Нагадаємо, що сьогодні свій стартовий матч у Золотій Євролізі виграла і жіноча збірна України.

Новини України