На Харківському напрямку посилюють оборону, на Куп’янському відбулось шість боєзіткнень

ЗСУ посилюють оборону у прикордонних районах Харківщини.

На Харківському напрямку відбулося дві спроби ворога прорвати оборону наших військ на напрямках Глибоке-Липці, Бугруватка-Стариця.

«Наші захисники в окремих районах ведуть штурмові дії з метою покращення тактичного положення, а також проводять заходи з прочісування місцевості. В районі міста Вовчанськ українські підрозділи посилюють оборону з метою покращення тактичного положення», — йдеться в зведенні Генштабу від 23:00 17 травня.

На цьому відтинку окупанти завдали 15 авіаційних ударів із застосуванням 18 КАБів. Водночас протягом доби вбито та поранено 133 російських військовослужбовців, противник втратив 36 одиниць озброєння і військової техніки. ЗСУ знищили 8 бліндажів противника. 

«На Харківському напрямку наші підрозділи посилюють оборону у прикордонних районах Харківщини та ведуть розвідку», — йдеться в зведенні Генштабу.

На Куп’янському напрямку відбулося шість бойових зіткнень. Наші підрозділи успішно відбили три ворожі атаки. Тривають три бойові зіткнення на напрямках Кислівка – Іванівка і Крохмальне – Берестове.

Ситуація контролюється захисниками України.

Як писав UA-NEWS.in.ua, у НАТО заявили, що Росія не зможе досягти стратегічного прориву під час наступу на Харківщині. Новий наступ триває дев’яту добу.

Джерело

Новини України