Відключення світла у неділю очікуються лише у двох регіонах, — Укренерго

Відключення світла у неділю очікуються лише у двох регіонах, - Укренерго

Фото: t.me/Укренерго

У двох областях України у неділю, 19 травня, можливі аварійні відключення електроенергії. Йдеться про Полтавську та Харківську області, в інших регіонах відключення не заплановано. Про це повідомляє » Укренерго «.

– Протягом доби 19 травня можливі відключення електроенергії для промислових та побутових споживачів у Харківській та Полтавській областях. Це пов’язано з аварійно-відновлювальними роботами на енергооб’єктах, які постраждали від російського обстрілу 18 травня. В інших областях обмежень не прогнозують, – розповіли у компанії.

Внаслідок російських ударів по українських енергетичних об’єктах в Україні спостерігався значний дефіцит енергетики. Ситуація погіршилася цього тижня, коли через похолодання українці почали споживати більше енергії на опалювальні прилади.

Відключення споживачів, що почалися з 14 травня, можуть тривати до серпня-вересня. Взимку дефіцит в енергосистемі буде навіть за високих температур, заявив радник прем’єр-міністра України, член наглядової ради НЕК «Укренерго» Юрій Бойко. Навесні відновилися масовані російські атаки на енергетичні об’єкти України. Так, руйнування зазнали Бурштинська, Ладижинська, Зміївська, Трипільська ТЕС, а також дві гідроелектростанції.
Джерело

Новини України