У п’ятницю діятимуть графіки погодинних відключень світла, — Укренерго

У п'ятницю діятимуть графіки погодинних відключень світла, - Укренерго

Фото: t.me/Укренерго

В «Укренерго» попередили громадян, що у п’ятницю, 17 травня, графіки погодинних відключень для побутових та промислових споживачів діятимуть по всій Україні з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00. Про це повідомила прес-служба компанії у Facebook.

— Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, скоєних росією українською енергосистемою з 22 березня. Обсяг обмежень розподілено рівномірно між усіма регіонами. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується, – розповіли у компанії.

У компанії додали, що отримати інформацію про те, як саме діятимуть обмеження споживання у вашому регіоні, можна буде у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах. Найбільш масові відключення передбачаються, як і раніше, у години найбільшого вжитку.

Відключення споживачів, що почалися з 14 травня, можуть тривати до серпня -вересня. Взимку дефіцит в енергосистемі буде навіть за високих температур, заявив радник прем’єр-міністра України, член наглядової ради НЕК «Укренерго» Юрій Бойко. Весною відновилися масовані російські атаки на енергетичні об’єкти України. Так, руйнування зазнали Бурштинська, Ладижинська, Зміївська, Трипільська ТЕС, а також дві гідроелектростанції.
Джерело

Новини України