У Бога на плечі — шеврон з українським прапором

У Бога на плечі - шеврон з українським прапором

У Бога на плечі — шеврон з українським прапором

З таким союзником життя точно переможе смерть, наголосив глава держави. Президент Володимир Зеленський в неділю, 5 травня, звернувся до українців з нагоди Великодня.

Відеозвернення оприлюднила пресслужба глави держави. Як зазначив Зеленський, «Біблія вчить нас любові до ближнього. А сьогодення показало нам справжнє значення цього слова. Коли навіть за сотні кілометрів одне від одного ми підтримуємо й допомагаємо одне одному. Захищаємо одне одного. Молимось одне за одного. Коли всі ми стали одне одному ближчими, одне одному ближніми».

«А колишній сусід, що постійно набивався нам у брати, для нас далекий на віки. Він порушив всі заповіді, зажадав наш дім, прийшов нас убивати. Світ бачить це. Бог знає це. І ми віримо: у Бога на плечі — шеврон з українським прапором. Тож із таким союзником життя точно переможе смерть», — заявив президент. За словами Зеленського, «сьогодні наша молитва — за всіх українців, які чекають цього світанку й неодмінно побачать його.

Дочекаються миру, правди й Бога, який повернеться на випалену землю. Всіяну шрамами у вигляді воронок і траншей. Повернеться тишею, спокоєм, квітами замість мін на полях. Повернеться дитячим сміхом замість реву повітряної тривоги».

«Я вірю в це щодня, особливо цього великого дня в цьому великому місці», — сказав глава держави на території храму Святої Софії в Києві.

«Історія якого нагадує: ні ординська навала, ні нацистська окупація, ні російський терор не зможуть стерти нас з лиця Землі.. Нехай усім, хто віддав життя за Україну, Бог подарує вічний спокій їхнім душам і вічний мир їхнім нащадкам», — підсумував президент.

Новини України