У Запоріжжі на сесії депутати реорганізували 4 лікарні і пологовий будинок

У Запоріжжі на сесії депутати реорганізували 4 лікарні і пологовий будинок

У Запоріжжі депутати міськради погодили реорганізувати ряд міським лікарень, шляхом їх «злиття».

Про це стало відомо під час позачергової сесії міськради, передає 061.

Так, у Комунарському районі міста міську лікарню №1 на вулиці Чумаченка приєднали до лікарні №7 на Привокзальній.

Одночасно з цим з’єднали міську лікарню №3 на проспекті Металургів з лікарнею №4 в Заводському районі міста.

Скандальний «Пологовий будинок No3» в Шевченківському районі міста хочуть об’єднати з міською лікарнею екстреної та швидкої медичної допомоги.

А ось КНП «Міська лікарня No10», яку довгий час хотіли об’єднати з 6 міською лікарнею, цього разу вже хочуть приєднати також до лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Лікарню №6, в сою чергу, також приєднали до лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги

Цю ініціативу в міськраді пояснюють необхідністю оптимізації для економії бюджетних коштів, а також формуванням так званої «спроможної мережі» в рамках госпітальних округів.

«Мета прийняття рішення — оптимізація управління суб’єктами господарювання комунальної форми власності, підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання матеріально-технічного та кадрового потенціалу, підвищення економічної ефективності використання активів», — зазначається в тексті проєкту рішення.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі планують реорганізувати 15 медичних закладів обласної ради Запоріжжі майже на 90 мільйонів гривень збільшать фінансування медичної сфери

Новини України