Офіційний трейлер української сімейної комедії «Крашанка»

Офіційний трейлер української сімейної комедії "Крашанка"

З 25 квітня в широкому прокаті стартує сімейна комедія “Крашанка” про непросту, але напрочуд дотепну родину Забіяк, що збирається за родинним столом після довгих років розлуки. Хтось прагне сімейного затишку, хтось нарешті знаходить час розібратися в собі, а от головний Забіяка будує ракету, щоб запустити її на москву під Великдень. Сучасні виклики вимагають креативних рішень — чи вдасться Іванові здійснити задумане? Дивіться у кіно!

Офіційний трейлер української сімейної комедії "Крашанка"

Напередодні Великодня Іван Андрійович Забіяка (Станіслав Боклан) збирається відправити ракету на москву. Для цього він ремонтує пульт управління ракетної установки під таємничою назвою “Потяг номер нуль”, який в радянські часи слугував рухомою платформою для запуску ядерних ракетних боєголовок. Несподіваний приїзд доньок, сина та онука псує всі плани. Задум, який виношувався кілька місяців, під загрозою зриву — Андрій Іванович опиняється під суворим наглядом доньок, які засилають наймолодшого (онука Михайлика) стати дідовою тінню. Кмітливий малий швидко викручує ситуацію на свою користь. Чи вдасться кожному з членів родини досягти своєї мети: розібратися в собі, відпустити привидів минулого та врешті жахнути ракетою по кремлю?

Стрічку виробництва Mamas Production за підтримки FILM.UA та StarLightMedia фільмували в жовтні 2023. Акторка Даша Легейда пригадує, що найкрутішим був досвід знімання однієї зі сцен в холодному озері. Проте, це аж ніяк не зіпсувало теплу атмосферу на самому майданчику: “Це чи не найкращі враження за всю так звану карʼєру — потрясаюча команда професіоналів всіх цехів працювали як єдиний організм. Працювали на результат. Працювали з любовʼю”, — додає виконавиця ролі молодшої доньки Івана Забіяки, що, за сюжетом, має проблеми зі стосунками з одруженим чоловіком та як мати-одиначка виховує сина Мишка.

У фільми глядачі зустрінуть три покоління Забіяк, яких зіграли Станіслав Боклан, Володимир Гладких та Михайло Пулянський. Зокрема, Володимир, який за сюжетом грає легковажного Яріка, який намагається “відкосити” від мобілізації і протягом усього фільму проходить певну трансформацію та врешті змінює цінності, вважає, що наразі кіно, а особливо комедійне, на часі: “Комедія – це єдиний інструмент, який допомагає нашому населенню. Серед цього бруду, серед цього болю і крові, які нам приносить війна, комедія – це та штука, яка, в першу чергу, підтримує наш морально-психологічний дух. Я вважаю, що просто відкривши стрічку новин, люди й так мають достатньо драми: адже щодня ворог бомбить наші міста, щодня, на жаль, гинуть люди. Я вважаю, що комедія і тільки комедія — це те, що має підтримувати. А наша “Крашанка” — це не просто комедія, це фільм з либокою, прекрасною мораллю”.

А от Артурові Логаю дісталася роль свідомого юнака, який бере в руки зброю і долучається до місцевої ТрО. Артур з теплом згадує ті миті, коли вдавалося попрацювати в кадрі спільно з Олесею Жураківською та Станіславом Бокланом, для яких, до речі, сценаристи спеціально писали ролі: “Для мене велика честь і велика насолода завжди працювати на майданчику з Олесею Жураківською, з Стасом Бокланом. Бо просто якісь там хвилини спілкування з ними, хвилини роботи з ними в кадрі — для мене це наповнення”.

“Крашанка” — фільм про вічні традиції, які здатні зблизити будь-яку родину. Тут гумор — справжня терапія, а історія про побудову та запуск ракети на москву — візуалізація бажання чи не кожного українця. Тож…натискаємо кнопку і зустрічаємо сімейну комедію, яка зробить ворогам гаряче, у кіно вже з 25 квітня 2024 року.Кінотеатральну дистрибуцію та промо здійснюватимуть FIM.UA Distribution, у портфелі якої національні та східноєвропейські фільми різного жанру: від авторських стрічок до національних блокбастерів, та Кіноманія.

Довідка

Назва: Крашанка

Жанр: сімейна комедія

Виробництво: Мамас Продакшн у співпраці з FILM.UA Group та Star Light Media

Автори сценарію: Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко

Режисер: Тарас Дудар

Оператор: Сергій Крутько

Художник: Тарас Кузуб

Продюсери: Алла Липовецька та Марина Квасова

У ролях: Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Михайло Пулянський, а також Артур Логай, Людмила Загорська, Евген Сенчуков, Ігор Портянко, Наталя Кобизька

Синопсис

Родина Забіяк, яка не бачилася багато років, незважаючи на війну, збирається на Великдень в батьківському будинку. Дві сестри та брат шукають затишку, але знаходять батька, який досить дивно поводиться: будує ракету, щоб вдарити по Москві та завершити війну. Чи зможуть вони впоратися з його безглуздим планом і своїми власними протиріччями?

Новини України