Президент Ірану загинув: ЗМІ з’ясували подробиці авіакатастрофи

Президент Ірану загинув: ЗМІ з'ясували подробиці авіакатастрофи

Президент Іранської Республіки Ібрахім Раїсі загинув внаслідок авіакатастрофи.

Про це повідомляє видання N12, посилаючись на свої обізнані джерела.

За даними журналістів, смерть Ібрахіма Раїсі вже підтвердили західні співрозмовники. Рятувальні бригади все ще не змогли дістатися місця падіння.

Журналісти підтверджують, що авіакатастрофа у Східному Азербайджані сталася через складні погодні умови, і зв’язок із президентським вертольотом Мі-171 був втрачений. Також безвісти зникли троє рятувальників, які намагалися виявити президентський борт.

“Що трапилося з гелікоптерами досі неясно, але дипломатичні джерела на Заході вважають, що Раїсі не вижив у катастрофі” , – йдеться у повідомленні видання.

У колоні вертольотів, як стверджують журналісти, також перебували міністр закордонних справ Ірану Амір Абдулахіян, губернатор провінції Східний Азербайджан Малек Рахматі та представник верховного лідера у провінції Східний Азербайджан Аль Хашем. Два інші гелікоптери з колони президента успішно приземлилися, але не в пункті призначення. Один з іранських чиновників у коментарі Reuters заявив, що “життя Ібрахіма Раїсі та глави МВС Ірану перебувають у небезпеці”.

Офіційно авіакатастрофу вже прокоментував верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї. За його словами, іранський народ молитиметься і віритиме, що “Бог поверне нашого шановного та поважного президента Раїсі та його товаришів”. Разом з тим, офіційна влада Ірану не підтверджує можливу загибель Ібрахіма Раїсі.

“Кожен має молитися за здоров’я цієї групи служителів. Якщо народ Ірану не хвилюватиметься, жодних збоїв у роботі країни не відбудеться”, – резюмував аятола.

Інформаційне агентство Ісламської Республіки уточнює, що до району населеного пункту Узі направлено понад 240 представників Червоного Хреста. У пошуковій операції також задіяні БПЛА.

Джерело:  Новини Ю

Новини України