Рішення про підвищення тарифів на електроенергію наразі не прийнято, — Міненерго

Рішення про підвищення тарифів на електроенергію наразі не прийнято, - Міненерго

Нині ситуація в енергосистемі дуже складна і, найімовірніше, тарифи доведеться підвищити. Проте остаточного рішення ще не ухвалено, заявила заступник міністра енергетики України Світлана Грінчук в ефірі телемарафону.

— Рішення ще не прийнято і зараз рано ще говорити про точні цифри підняття тарифів. Зараз ми оцінюємо ситуацію загалом, — сказала Грінчук. Тільки після оцінки загальної ситуації в енергосистемі можна буде розрахувати та визначити, чи потрібно буде підвищувати тарифи на світ та на яку суму.

Раніше у Міністерстві енергетики України не виключили, що тарифи на електроенергію будуть підвищені. На такий крок доведеться вдатися до масованих атак росіян на українські енергооб’єкти.

Увечері 15 травня в усіх областях України було запроваджено екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляє «Укренерго». З 00:00 та протягом 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів діятимуть планові обмеження – графіки погодинних відключень. Навесні росіяни посилили атаки на енергетичну інфраструктуру України та регулярно завдають ударів по об’єктах у різних регіонах країни.
Джерело

Новини України