Відключення електроенергії можливі упродовж доби 23 травня, — «Укренерго»

Відключення електроенергії можливі упродовж доби 23 травня, - «Укренерго»

«Причина подовження терміну дії обмежень – прогнозована щільна хмарність у більшості регіонів України, через яку сонячні електростанції будуть змушені знизити виробництво електроенергії. Відповідно, в енергосистемі збільшиться обсяг дефіциту», – йдеться у повідомленні.

У компанії нагадують, що відключення можуть бути застосовані у певному регіоні при перевищенні визначених лімітів обсягів споживання електроенергії.

російські війська цієї весни неодноразово атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в Україні. Зокрема, вночі і вранці 8 травня, за даними Міненерго, сили рф атакували об’єкти генерації й передачі електроенергії у шести областях – Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій. Після цього через дефіцит електроенергії компанія «Укренерго» запровадила спершу обмеження на енергопостачання для промисловості й бізнесу, згодом – відключення для побутових споживачів.

Після хвилі масованих російських атак на об’єкти української енергетичної інфраструктури Міністерство енергетики України оцінило збитки для енергосистеми в понад мільярд доларів, розповів профільний міністр Герман Галущенко.

Відключення можуть бути застосовані у певному регіоні при перевищенні визначених лімітів обсягів споживання електроенергії

Новини України