На Сумщині до 14:00 скасували ГПВ

На Сумщині до 14:00 скасували ГПВ

Сьогодні з 11:00 до 14:00 відміна застосування ГПВ на території Сумщини.

Після 14 вимкнення за графіками погодинних відключень відновляться. Такі обмеження споживання впроваджуються за вказівкою НЕК “Укренерго” на території всієї України через дефіцит потужностей.

Вимкнення буде здійснюватися за графіком, який ми додаємо нижче.

Як дізнатися свою чергу знеструмлення при ГПВ?

На сайті АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” в розділі Споживачам-Відключення-Аварійні відключення/графіки відключень – вводимо свій особовий рахунок, дізнаємося чергу та дивимося в прикріплену табличку.

Зареєструвавшись на Е-SVITLO Суми (або встановивши однойменний додаток), Ви зможете отримувати інформацію про свою чергу та причину знеструмлення в особистому кабінеті та на електронну пошту.

Можна також зателефонувати до кол-центру АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” за безкоштовним цілодобовим номером 0800-300-247.

Важливо: не довіряйте іншим графікам, навіть тим, які були поширені в мережі раніше. Зараз, через безпекову ситуацію, АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” не публікує адрес та черг у відкритий доступ. Але оперативно інформуємо Вас за персональними запитами (сайт, особистий кабінет, Кол-центр).

Пам’ятаємо про істинну причину такої ситуації – це збройна агресія рф проти України. Жодна енергетична система світу не зазнавала таких масових атак, як наша. Тому ситуація доволі напружена.

Енергетики роблять усе можливе для стабілізації ситуації. І Ви теж можете допомогти енергосистемі в цей складний час, знизивши споживання електроенергії в “пікові” години навантаження – з 7 до 10 та з 17 до 22, повідомили в Сумиобленерго.

Новини України