Вулиці Бородіна у Луцьку хочуть дати імʼя загиблого Героя Ігоря Небося: стартувало громадське обговорення

Вулиці Бородіна у Луцьку хочуть дати імʼя загиблого Героя Ігоря Небося: стартувало громадське обговорення

Ігор Небось

Розпочалося громадське обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьк та селі Прилуцьке.

Так, вулицю Бородіна у Луцьку хочуть назвати на честь Ігоря Небося, а вулицю Бойка у Прилуцькому – на честь Євгена Лисенка. Про це повідомили на сайті Луцькради. 

Пропозиції та зауваження подають у письмовій формі на адресу: Луцьк, вулиця Лесі Українки, 35 та на платформу електронної демократії за посиланням протягом двох місяців з дня оприлюднення цього оголошення. Анонімні пропозиції не реєструють і не розглядають.

Відповідальна за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступниця директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів Софія Гула.

Громадські обговорення відбудуться 18 липня 2024 року о 15:00 в приміщенні залу засідань департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку».

Лучанин Ігор Небось загинув 15 січня 2023 року у бою під Бахмутом. Ігор Небось особисто знищив ворога, який обстрілював позиції з ручного протитанкового гранатомета. Бої тривали дев’ять годин. Герой України. 

Євген Лисенко – український військовий льотчик 2 класу, майор, Герой України. 9 березня 2022 року керував винищувачем МіГ-29 і в бою з двома російськими літаками поблизу Житомира встиг збити один із них, але о 19:40 був збитий ворожими системами протиповітряної оборони. Похований 12 березня 2022 року в рідному селі у Черкаській області. 

Читайте також: Вулицю Чернишевського у Луцьку перейменували на вулицю Державності

 

 

Новини України