Футболістам МЮ уріжуть зарплати через непотрапляння до Ліги чемпіонів

Футболістам МЮ уріжуть зарплати через непотрапляння до Ліги чемпіонів

Фото: Getty Images Гравці Манчестер Юнайтед втратять 25% зарплати

Гравці Манчестер Юнайтед втратять чверть свого окладу через жахливу гру цього сезону.

Жахливо проведений сезон дорого коштуватиме футболістам Манчестер Юнайтед. Нагадаємо, що клуб посів в англійській Прем’єр-лізі лише шосте місце і таким чином не виступить у наступній Лізі чемпіонів. Через це манкуніанці втратять чималу суму грошей і не зможуть платити своїм гравцям нечуваних зарплат.

Як повідомляє Daily Mail, наступного сезону футболісти недоотримають 25% зі своїх окладів. Так, наприклад, зірковий Кріштіану Роналду замість 385 тисяч фунтів на тиждень зароблятиме приблизно 288 тисяч — найнижча зарплата, яку 37-річний футболіст отримував останніми роками. І це при тому, що Кріштіану вже погодився на істотне зниження, коли повертався до Англії — в Ювентус він заробляв 500 тисяч на тиждень.

Другу зарплатню у клубі має воротар Давід Де Хеа. Однак у наступному сезоні вона скоротиться з 375 тисяч на тиждень до приблизно 281 тисяч. При цьому видання повідомляє, що суми приблизні і можуть змінюватись, залежно від домовленостей із клубом.

Зазначимо, що схожа ситуація вже була в клубі наприкінці сезону-2018-19, коли «червоні дияволи» також фінішували шостими у Прем’єр-лізі та вийшли лише до Ліги Європи. Проте наступного сезону МЮ посів третє місце і, таким чином, повернувся до Ліги чемпіонів, що дозволило знову підвищити зарплати.

Джерело

Новини України