Геннадій Труханов подякував друзям Одеси за солідарність та неоціненну допомогу

З нагоди візиту в Україну Економічної місії Уряду Японії мер Одеси Геннадій Труханов був запрошений на прийом до резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні пана Мацуди Кунінорі.

Японія однією з перших надала Одесі необхідну підтримку у лютому 2022 року і всі ці довгі дні війни залишається надійним партнером та справжнім другом України. А взагалі Одесу пов’язує майже 60 років побратимських відносин з Йокогамою.

Під час прийому мер Одеси обговорив з японськими партнерами співпрацю у реалізації ініціатив з відновлення. Наразі японською стороною проводиться розроблення комплексного майстер-плану розвитку Одеси.

Геннадій Труханов висловив глибоку подяку японським друзям за солідарність та неоціненну допомогу в ці важкі для нас часи. А також сподівання, що узи дружби між Одесою та Йокогамою й надалі лише зміцнюватимуться, що допоможе змінювати світ на краще.

Японія планує надати160 млн євро на підтримку проєктів економічного відновлення України. Серед пріоритетів України – енергетика, житло, критична інфраструктура, гуманітарне розмінування та підтримка бізнесу.

 

Джерело

Новини України