Як у Харкові та області вимикатимуть світло 26-31 травня (графік)

У неділю графік знеструмлень можуть подовжити через аварійні роботи.

Оновлено графік погодинних відключень електрики на 26-31 травня.

У неділю 26 травня в об’єднаній енергетичній системі України будуть проводити аварійно-відновлювальні роботи. На час робіт від електрики відключать жителів Харкова та області. Для цього застосують оновлений графік погодинних відключень, однак тривалість відключення можуть подовжити. Про це повідомили у компанії «Харківобленерго».

Оновлений графік погодинних відключень світла продовжить діяти до п’ятниці 31 травня. Він поширюється на жителів Харкова, Харківського, Богодухівського, Чугуївського та частини Ізюмського й Лозівського районів. За цим графіком світло будуть вимикати із 5:00 до 23:59. У графіку є 12 груп, у кожній із груп світла не буде по три години на день.

Для того, щоб зрозуміти час відключення електропостачання, необхідно знати свою групу. Знайти групу можна в офіційному Telegram-каналі компанії «Харківобленерго». У переліку потрібно знайти свою вулицю: відкрити PDF-файл, натиснути значок «лупа» на верхній панелі або комбінацію клавіш — Ctrl + F, у пошуку ввести назву вулиці та подивитися, в якій групі вона знаходиться. Після цього слід шукати час відключення електрики на графіку (наведений нижче) відповідно до своєї групи.

У графіку є позначення різними кольорами:

  • червоний колір — відсутнє електропостачання,
  • жовтий — оперативні перемикання,
  • зелений — відключення відсутні.

Графік: «Харківобленерго»

Як писав UA-NEWS.in.ua, мер Харкова Ігор Терехов зазначив, що місту потрібно децентралізувати системи тепло-, водо- та енергопостачання, аби вони могли працювати навіть під час блекаутів, які трапляються через російські обстріли. У міській владі запевняють, що ведуть перемовини про допомогу у децентралізації таких систем із партнерами.

Джерело

Новини України