Володимир Зеленський приїхав до Харкова

Президент удруге за два тижні відвідує місто.

На нараді з президентом говорили про оборону на півночі Харківщини та опалювальний сезон.

У п’ятницю 24 травня до Харкова приїхав Президент України Володимир Зеленський. Він провів нараду, де обговорювали оперативну обстановку на Харківщині та підготовку до опалювального сезону. Також були питання про відновлення пошкоджених росіянами енергетичних об’єктів та надання житла переселенцям. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі Володимира Зеленського.

«Доповіді щодо оборони області, зокрема на Вовчанському напрямку, відновлення пошкодженої енергетичної інфраструктури. Окрема увага — забезпеченню житлом наших людей, переміщених із територій Харківщини, що зазнають ворожих обстрілів. Усе місто, уся Харківщина заслуговують на нашу підтримку, вдячність, на нашу повагу — як і кожна українська громада, кожна наша людина, яка не підкорюється ворогу та робить усе, щоб зберегти життя», — зазначив Зеленський.

Фото: Володимир Зеленський / Telegram

Як писав UA-NEWS.in.ua, востаннє Володимир Зеленський приїжджав до Харкова минулого тижня, 16 травня. Йому доповідало військове керівництво. За підсумками засідання визначили план подальших дій для обласної влади та всіх структур, які відповідають за безпеку в Харківській області.

Джерело

Новини України