Як обрати бронежилет?

Як обрати бронежилет?

Бронежилет для сучасного військового є основним елементом захисту, який дозволяє забезпечити максимально ефективне виконання завдань, захищаючи військовослужбовця від ураження уламками та стрілецькою зброєю. На сьогодні комфорт, безпека та мобільність бронежилетів є важливими факторами вибору і на жаль, не всі плитоноски будуть відповідати потребам військових.

Компанія «Українська Броня» як виробник військового спорядження пропонує клієнтам великий асортимент товарів найвищої якості, які пройшли випробування та мають відповідні протоколи. У магазині виробника кожен охочий може купити бронежилет в кольорі мультикам, піксель, олива або чорний, у наявності є варіанти як прихованого насіння, так і ті, які використовуються назовні. Для того, щоб ви зробили правильний вибір, фахівці готові проконсультувати в режимі реального часу, відповісти на всі питання та допомогти визначити потрібний розмір. Окрім бронежилета, ви також можете підібрати на сайті шоломи, модульні броньовані костюми та іншу амуніцію для власних потреб з доставкою по Україні.

3 критерії, які допоможуть правильно обрати бронежилет

  • Основним елементом бронежилета є бронеплити та балістичний захист, який розміщується у відповідних кишенях плитоноски. Залежно від того, з якого матеріалу виготовлені плити та наскільки міцним є балістичний пакет, буде змінюватися і клас самого бронежилета. Крім того, важливий матеріал плитоноски – ідеально, якщо це буде Cordura.
  • Бронежилет може бути прихованим або зовнішнім. Перший варіант здебільшого використовують працівники на цивільних об’єктах і потребують максимально непомітний захист органів тіла. Водночас моделі зовнішнього носіння більш кастомізовані, дозволять розміщувати додаткове спорядження на самому бронежилеті завдяки стропній системі MOLLE, що вкрай важливо для військовослужбовця в бойових умовах.
  • Клас захисту та маса бронежилета — найважливіші характеристики. Правильно підібраний бронежилет забезпечить необхідний рівень захисту для бійця, водночас дозволивши почуватися максимально комфортно навіть за тривалого носіння. В Україні більшість варіантів бронежилетів виготовляються за українським стандартом якості, ДСТУ.

Основний та боковий захист органів тіла забезпечується саме за рахунок використання бронежилета правильно обраного класу та розміру. Підібрати ідеальний варіант, який відповідає всім стандартам якості, а також гарантує максимально можливу безпеку для людини, Ви можете на сайті виробника «Українська Броня», перейшовши за посиланням вище.

Підібравши плити, а також мʼякий балістичний захист, Ви зможете отримати необхідний за рівнем захисту та потребами бронежилет. Усі матеріали, які використовує український виробник, відповідають найвищим стандартам, а отже, гарантують функціональність, практичність та зносостійкість амуніції. Фахівцями також було розроблено спеціалізований жіночий бронежилет, який суттєво полегшує несення служби захисницям, оскільки створений с урахуванням жіночої анатомії. На сайті «Українська Броня» Ви можете ознайомитися з модифікаціями такого бронежилета і дізнатися про нього більше.

Новини України