Рейтинг літніх шин R14 у 2024 році від інтернет магазину Autoshini.Com

Рейтинг літніх шин R14 у 2024 році від інтернет магазину Autoshini.Com

Рейтинг літніх автошин R14 від інтернет магазину Autoshini.Com має ознайомлювальний характер, покликаний просто підбір літньої гуми в 2024 році. Шини цього типорозміру є популярним сегментом бюджетних автомобілів, в яких часто нехтують безпекою та комфортом. Підбирати колеса слід з урахуванням передбачуваних умов експлуатації, вантажопідйомності та інших факторів.

Якщо в 2024 році ви вирішили придбати нові диски 15 діаметра, вам буде цікава добірка літніх коліс R15. 

Fulda EcoControl

Німецькі автошини Фулда виготовляються на європейських заводах компанії. Гума виділяється високою ефективністю в економії палива, оптимізованій плямі контакту та компаунду. Колеса демонструють непогане зчеплення на сухій та мокрій дорозі.

Habilead H206

Китайські літні шини R14 пропонують відмінне співвідношення ціни та якості. Модель характеризується зносостійкістю та довговічністю, що робить їх привабливим варіантом для автовласників, які цінують довговічність.

Hankook Kinergy Eco 2 K435

Корейські літні автошини 14 діаметра нашого регіону випускаються на угорському заводі. Вони відрізняються екологічною ефективністю та низьким рівнем шуму. Додатково в них зроблено ставку на протистояння акваплануванню, відмінні показники якого досягаються за рахунок фірмової технології Aqua Edge.

Велика кількість відгуків на сторінках інтернет магазину Autoshini.Com говорять про велику кількість переваг корейської екосерії.

Matador Hectorra 5

Права на бренд належать німецькому концерну Continental, а випускаються на кількох європейських заводах. Автошини вирізняються відмінною керованістю та стабільністю на дорозі за рахунок інноваційної конструкції протектора. Покришки забезпечують оптимальний рівень комфорту та надійності.

Nexen N Blue ECO

Ще одні літні шини у рейтингу коліс розміру R14. Належить корейській компанії та випускається на Корейському півострові. Автошини пропонують високий рівень економії палива та низький опір коченню завдяки спеціальній гумовій суміші, створеній за технологією NextSilica. Вона ж допомагає гумі залишатися еластичною у широкому діапазоні температур влітку.

Nexen N Blue HD Plus

Корейська гума випускається в Кореї та Чехії. Вирізняється зносостійкістю і довговічністю. Від попередньої моделі відрізняється покращеною дренажною системою та компаундом, у якому використовуються спеціальні гідрофільні наповнювачі.

Premiorri Solazo

Українські покришки, створені у співпраці з британськими конструкторами, не раз підкорювали різні рейтинги. У колеса ставку зроблено на протистояння високим температурам, проте пізньої осені автошини стає значно твердішим і шумнішим. Ефект досягається за рахунок використання спеціальної гуми за технологією Silica heat Optimal та покращеного протекторного малюнка, що сприяє самоохолодженню.

Sailun Atrezzo Eco

Китайська версія еко шини характеризуються екологічною ефективністю та низьким рівнем шуму завдяки спеціальній конструкції протектора та інноваційним матеріалам. Автошини забезпечують непоганий комфорт та показники безпеки.

Росава Itegro

Шини R14 у нашому рейтингу вирізняються чудовою стійкістю та зчепленням на різних типах доріг завдяки оптимізованій конструкції протектора. Колеса пропонують далеко не комфортну поїздку та надійне гальмування, але все ж таки є відмінним вибором для повсякденного використання на робочій машині. Виготовляється гума в Україні, що пояснює її невисоку вартість.

Кожна з представлених моделей літніх автошин R14 має унікальні особливості, роблячи їх бажаними рішеннями для закриття різних потреб для повсякденного використання дорогами України.

Інтернет магазин Autoshini.Com нагадує, колеса часто використовуються в ранню весну до пізньої осені, саме в даних температурних режимах, бюджетні моделі сильно втрачають у заявлених характеристиках.

Новини України