Четверта перемога жіночої збірної України у Золотій Євролізі

Набравши 11 очок з 12 можливих, наші волейболістки піднялися на друге місце в турнірній таблиці

Четверта перемога жіночої збірної України у Золотій Євролізі

У своєму четвертому матчі волейбольного турніру Золотої Євроліги жіноча збірна України в неділю в Австрії зустрічалася із господарками майданчика. До цієї гри у підопічних Івана Пєткова було три перемоги, тоді як збірна Австрії усі три попередні поєдинки програла.

Сьогодні українкам було непросто досягти позитивного результату. Вигравши перший сет 25:22, у другій партії наша команда зіграла не найкращим чином й програла 20:25. Причому під час другого сету українки поступалися з різницею у сім очок 9:16.

Довелося головному тренеру провести серйозну розмову зі своїми підопічними, і вона справді подіяла. У третій партії збірна України просто розгромила суперниць 25:14. Проте четвертий сет знову вийшов напруженим. Тільки із мінімальною перевагою гості досягли успіху 26:24.

Українські волейболістки вийшли на майданчик у такому стартовому складі: Діана Мелюшкіна (набрала 12 очок), Анастасія Крайдуба (5), Юлія Димар (8), Світлана Дорсман (12), Дар'я Шаргородська (4), Олександра Міленко (26), Христина Нємцева (ліберо). На заміну виходили Ганна Артишук (13), Вікторія Лохманчук (1), Анастасія Маєвська (1), Євгенія Хобер (0), Вікторія Олійник (0), Катерина Васильєва (0).

Золота Євроліга з волейболу. Жінки
Швехат (Австрія). 26 травня
Україна – Австрія

3:1 (25:22, 20:25, 25:14, 26:24)

Тепер в активі збірної України стало 11 очок у 12 матчах і друге місце у турнірній таблиці. Свої заключні матчі першого етапу Золотої Євроліги наша команда проведе 31 травня та 2 червня у польському місті Тарнув відповідно зі збірними Чехії та Бельгії.

Новини України