Харків’ян просять якомога менше гуляти вулицями

Останнім часом ворог б'є по місцях, де перебувають багато містян.

Російські окупанти посилили обстріли цивільних об’єктів Харкова.

Ворог б’є, зокрема по місцях скупчення людей та зонах відпочинку. Містянам радять менше перебувати на вулицях та прислухатися до сигналів повітряної тривоги. За словами начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, окупанти прагнуть такими ударами залякати харків’ян та змусити їх виїжджати з міста.

«Ворог днями посилив обстріли населеного пункту Харків. Так, дійсно, б’є по центральній частині, по зонах відпочинку, по скупченнях людей. Тому, дійсно, люди стурбовані, знервовані, і це зрозуміло. На вулицях все менше людей. І ми комунікуємо, щоб люди не знаходились на вулицях, у зонах відпочинку тощо. Тому, що мета наразі росіян — це, дійсно, залякати і по максимуму зробити все можливе, щоб люди з Харкова виїжджали. Такого масового від’їзду з міста Харкова ми наразі не спостерігаємо, однак, звичайно, маємо робити все можливе для того, щоб і комунікувати із населенням, і заспокоювати, тому що, дійсно, лінія фронту у нас наразі стабільна, а те, що ворог б’є ракетами по Харкову, потрібно, дійсно, зважати на сигнали повітряної тривоги, і, дійсно, максимально переховуватися в укриттях», — сказав Синєгубов в ефірі національного телемарафону.

При цьому, Синєгубов додав, що у регіоні лунають довгі тривоги (зокрема, була тривога тривалістю 20 годин), і перебувати увесь цей час в укритті неможливо.

Як писав UA-NEWS.in.ua, удень 25 травня росіяни вдарили по «Епіцентру» на Салтівці двома уніфікованими плануючими боєприпасами. У цей час у гіпермаркеті могло перебувати близько 200 людей. Після обстрілу сталася велика пожежа, із вогнем боролися 16 годин. На даний момент відомо про 16-х загиблих, п’ятеро людей вважаються зниклими безвісті. Ще 45 людей отримали поранення. Ідентифіковано одинадцять загиблих, зокрема це 12-річна Марія та її мати. 27 травня у Харкові оголошено Днем жалоби.

Джерело

Новини України