На Харківщині через пожежу вибухають боєприпаси

Це боєприпаси, які залишили загарбники.

Пожежа сталася на території лісництва.

27 травня у місті Балаклія чутно вибухи. Як повідомили у Балаклійській міській військовій адміністрації, вибухнули боєприпаси, які залишили російські військові на території міста ще у 2022 році. Детонація сталася через лісову пожежу.

«Зберігайте спокій! Гучні звуки вибухів, які ви чуєте, спричинені пожежею в лісовому масиві та детонацією боєприпасів, залишених окупантами у 2022 році. Всі служби вже на місці та працюють над вирішенням цієї ситуації», — зазначили в адміністрації.

Як пише «Суспільне» з посиланням на речника Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Євгена Василенка, горить хвойна підстілка у лісі за межами Балаклії, на території Високобірського лісництва. Наданий момент площа пожежі складає близько семи гектарів. У 2022 році окупанти залишили на цій території багато боєприпасів, зокрема протипіхотних мін, які, імовірно, вибухають.

Як повідомляв UA-NEWS.in.ua, у селі Івашки Золочівської громади загинули двоє чоловіків. Вони йшли на риболовлю та на околиці села підірвалися на вибухонебезпечному предметі.

Джерело

Новини України