Збірна України завдала поразки Люксембургу з рахунком 3:0

Це вже третя перемога наших волейболістів у Золотій Євролізі і вони набрали у турнірі 9 очок

Збірна України завдала поразки Люксембургу з рахунком 3:0

Після невдачі напередодні, коли чоловіча збірна України поступилася Чехії 1:3, підопічні Рауля Лосано сьогодні зустрічалися із господарями майданчика командою Люксембургу. Українцям обов'язково потрібна була перемога, адже тільки в цьому випадку вона залишалася у групі лідерів й зберігала шанси на те, щоб вийти до Фіналу чотирьох.

Наші волейболісти чудово провели зустріч, не залишивши суперникам жодних шансів на успіх. Усі три партії пройшли за переваги збірної України, які були сильнішими 25:16, 25:19 та 25:20.

Таким чином, вигравши матч з рахунком 3:0, українці виконали поставлене завдання і тепер можуть готуватися до вирішальних матчів третього туру.

В матчі з Люксембургом склад нашої команди таким: Юрій Семенюк (набрав 6 очок), Сергій Євстратов (3), Євген Кісілюк (11), Максим Дрозд (11), Данило Уривкін (5), Дмитро Янчук (8), Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Віктор Шаповал (5), Олександр Коваль (2), Дмитро Долгополов (0), Микита Лубан (2).

Золота Євроліга з волейболу. Чоловіки
Люксембург (Люксембург) 26 травня
Україна – Люксембург

3:0 (25:16, 25:19, 25:20)

У третьому турі Золотої Євроліги збірна України 31 травня та 2 червня зіграє у польському місті Тарнув із командами Португалії та Бельгії.

Нагадаємо, що сьогодні свою четверту перемогу у Золотій Євролізі здобула жіноча збірна України, яка з рахунком 3:1 переграла Австрію.

Новини України