Світоліна назвала спортивного кумира дитинства

Світоліна назвала спортивного кумира дитинства

Фото: Getty Images Світоліну завжди надихав Володимир Кличко

Перша ракетка України розповіла, що надихав її на подальші зрушення представник іншого виду спорту.

Еліна Світоліна висловилася про відомих співвітчизників, які виступають на спортивній арені. За її словами, Усик, Зінченко і Мудрик наразі є найбільш впізнаваними за кордоном і привертають увагу суспільства до проблем в Україні.

Окрім того, перша ракетка України розповіла про спортивного кумира дитинства. Як не дивно, але тенісистку на нові звершення надихав представник зовсім іншого виду спорту боксу.

«Я думаю, що це наш дух, який ми маємо. У мене було кілька розмов із Володимиром Кличком.

Вся справа в тому, щоб завжди викладатися на повну силу. Здаватися — це не варіант. Коли я була юною, то Володимир мене дуже надихав. Я завжди намагаюся знаходити це натхнення в наших людях.

У нас багато зараз топових спортсменів. Це і Усик, і Зінченко, і Мудрик, і дуже багато сильних спортсменів, які теж борються за нашу країну, які привертають до неї увагу, тому що кожен день відбувається багато подій по всьому світу і це нелегко робити.

Але для нас, тому що ми з України, ми це тримаємо близько до серця. Я відчуваю, що в нас є цей незламний дух, так само як і в українців, які зараз удома переживають дуже складні моменти щодня.

Я відчуваю, що це нас справді об’єднує, і об’єднує заради однієї мрії, що одного дня ми повернемося в Україну і там будемо в безпеці, привеземо назад наших дітей в Україну і вони зможуть насолоджуватися своїм часом там. Тому ми всі тримаємося разом заради перемоги», — сказала Світоліна в інтерв’ю каналу Action Sports Jax.

Зазначимо, Світоліна зіграє за збірну України проти Румунії у кваліфікації фіналу Кубка Біллі Джин Кінг. Матчі відбудуться 12-13 квітня.

Нагадаємо, раніше українська тенісистка розповіла, як ледь не загинула через хобі.

 

Джерело

Новини України