Ворскла розпрощалася з головною тренеркою жіночої команди Наталією Зінченко

Ворскла розпрощалася з головною тренеркою жіночої команди Наталією Зінченко

Наталия Зинченко. Фото — womensfootball.com.ua

Ворскла завершила співпрацю з багаторічною головною тренеркою жіночої команди Наталією Зінченко.

Зінченко на прощання звернулася зі словами подяки до клубу, Полтави та ЗСУ.

“Кінець сезону і кінець моєї праці в цьому клубі. Настав час мені відпускати [своїх підопічних] і трохи відпочити”.

“Хочу подякувати всім уболівальникам полтавської Ворскли, всім тим, хто підтримував мене і в складну хвилину, і в радісну. Ви були поруч, вас мало, але ви були поруч. Хочу подякувати моєму тренерському штабу. Олександр Михайлович Митько був зі мною із самого початку і до кінця. Хочу подякувати, що він був поруч завжди. Всім людям клубу теж дякую. Вони як родина нас прийняли тут. Це були дуже класні два роки”.

“Я хочу тільки побажати удачі команді та керівництву. Головна подяка – це нашим хлопцям та дівчатам ЗСУ. Дякую, що ви повернули нас у футбол два роки тому. Ми не можемо вам допомогти, тільки цими перемогами та емоціями. Ми вас чекаємо, повертайтесь живими. Слава Україні”.

Зінченко у 2013-му році очолила Житлобуд-2 з Харкова. Згодом, у 2022-му, команда переїхала до Полтави і була перейменована спочатку на Ворсклу-Харків-2, а потім просто на Ворсклу.

Разом із цією командою Зінченко п’ять разів ставала чемпіонкою України (у тому числі виграла обидва останні чемпіонати, 2023-го та 2024-го), чотири рази здобувала Кубок України. З 2018 до 2021 року Наталія очолювала жіночу збірну України.

Двічі поспіль – у 2021-му та 2023-му – Зінченко визнавалася найкращою тренеркою жіночих команд за версією Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу.

Джерело

Новини України