Як захистити себе від викрадення автомобіля: ТОП-3 поради експертів

Захист автомобіля від угону – актуальне завдання для всіх автовласників. Застосування різних методів і засобів захисту може значно зменшити ймовірність крадіжки.

Розглянемо основні кроки, які допоможуть надійно захистити ваш автомобіль від угону.

1. Індивідуалізація автомобіля

Викрадачі віддають перевагу стандартним автомобілям, які не привертають увагу. Індивідуалізація вашої машини – один із найефективніших способів запобігти викраденню.

Ось кілька способів, як це зробити:

– Нанесення унікальних наклейок і графіті. Яскраві, помітні наклейки та малюнки зроблять ваш автомобіль легко впізнаваним.

– Фарбування в незвичайний колір. Незвичайні кольори і комбінації кольорів привертають увагу і роблять машину унікальною.

– Індивідуальні номери. Персоналізовані номери можуть допомогти в ідентифікації автомобіля.

– Встановлення унікальних деталей. Незвичайні диски, обважування, спойлери та інші елементи екстер’єру виділяють автомобіль.

2. Ніколи не діставати ключі на публіці

– Уникайте демонстрації ключів. Не діставайте ключі з кишені або сумки на касі в магазині, в кафе або в інших громадських місцях.

Це може привернути увагу викрадачів, які стежать за потенційними цілями.

– Використовуйте брелок із захистом від сканування. Деякі сучасні викрадачі використовують пристрої для перехоплення сигналів безключового
доступу.

Спеціальні брелоки та кейси блокують цей сигнал.

– Тримайте ключі в недоступному місці вдома. Не залишайте ключі поблизу вхідних дверей або на видних місцях у будинку. Використовуйте сейф
або шафку із замком.

3. Страховка від викрадення

– Оформіть страховку від викрадення. Виберіть поліс, який включає компенсацію в разі викрадення.

Зверніть увагу на умови та винятки, щоб бути впевненим у надійності страхової компанії.

– Вивчіть умови поліса. Переконайтеся, що ваш поліс покриває не тільки викрадення, а й збитки, завдані під час спроби крадіжки.

– Встановіть протиугінні системи. Деякі страховики надають знижки на поліси, якщо на автомобілі встановлено додаткові засоби захисту, як-от сигналізація, іммобілайзер або супутникова система відстеження.

Додаткові заходи безпеки

– Встановлення сигналізації. Хороша система сигналізації відлякає багатьох викрадачів і сповістить вас про спробу злому.

– Іммобілайзер. Цей пристрій блокує двигун автомобіля і унеможливлює його для запуску без спеціального ключа або коду.

Новини України