Україна отримає 300 млн євро від ЄБРР на підтримку енергетики, — Шмигаль

Україна отримає 300 млн євро від ЄБРР на підтримку енергетики, - Шмигаль

Фото: t.me/Denys_Smyhal

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та президент Європейського банку реконструкції й розвитку Оділь Рено-Бассо у середу, 5 червня, підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає, що ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору нашої країни. Про це Шмигаль повідомив у соцмережах.

— Кошти підуть державним енергетичним компаніям на відновлення генеруючих потужностей та інфраструктури, а також на будівництво нової децентралізованої генерації. Ця підтримка допоможе у реалізації нашої мети — забезпечити стабільне та безперебійне електропостачання на всю територію України, — розповів прем’єр.

Шмигаль також додав, що загалом з початку повномасштабного вторгнення Росії ЄБРР надав Україні 4 млрд євро фінансування. Він висловив за це подяку партнерам та особисто Оділь Рено-Бассо.

4 червня Шмигаль заявив, що наслідки російських атак на енергетику країни довгострокові, тому економія буде частиною повсякденного життя в наступні роки. 14 травня Україна повернулася до графіків відключень світла через ракетні удари Росії з 22 березня по 8 травня. У ході цих атак було пошкоджено всі великі теплові та гідроелектростанції країни.
Джерело

Новини України