Стали відомі нові подробиці обстрілу Луганську, — ФОТО, ВІДЕО

Стали відомі нові подробиці обстрілу Луганську, - ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні зранку, 7 червня, окупований росіянами Луганськ опинився під рясним обстрілом. Місцеві жителі викладають багато відео з різних районів міста з вибухами, ґвалтом та руйнуваннями.

Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.

«/Місцеві спостерігачі називають від семи до 20 вибухів, можливо це разом із спробами перехоплення та влучань по місту. Але ми твердо впевнені у двох речах.

По-перше, відео локалізовані у районі Гострої Могили, біля казарм колишнього Луганського вищого військового училища штурманів, де вже з комфортом обжилися російські загарбники.

У тому ж місці знаходиться летовище, авіаремонтний завод та проходить траса до російського кордону. По цій трасі днями і ночами російська армія перевозить вантажі, зброю та особовий склад, який дислокується у тих же ж казармах льотного училища. А також у районі колишнього обласного військомату.

Повідомляють також про влучання у нафтобазу – вже вчетверте за останні два місяці. Тобто прилітає виключно по давній та облаштованій військовій інфраструктурі загарбників.

По-друге, зброя надана нам західними союзниками надзвичайно точна. На жаль, росіяни завжди прикриваються мирними мешканцями, і якби ППО не працювало над житловими кварталами, то повідомлень про постраждалих  серед цивільних, а тим більш – серед дітей, не було б.

Тільки Росія несе відповідальність за жертви серед містян Луганська», — підсумував Лисогор.

Наразі в окупованому Луганську повідомили про четверо загиблих та 46 поранених осіб, зокрема 4 дитини, які перебувають у лікувальних закладах міста сьогодні, 7 червня, внаслідок обстрілу.

Новини України