У Баркомі-Кажани підписаний ще один новий гравець

Майбутній сезон у львівському клубі проведе центральний блокуючий Андрій Рогожин У Баркомі-Кажани підписаний ще один новий гравець0

Представник України у чемпіонаті Польщі з волейболу львівський «Барком-Кажани» продовжує оновлювати свій склад. Першим його новачком став Андрій Швець. І ось стало відомо про ще одне придбання.

Андрій Рогожин, як і Швець, грає на позиції центрального блокуючого. Він народився у 1997 році у Харкові і є вихованцем місцевого обласного училища фізичної культури та споту, а також волейбольного клубу «Юракадемія». У складі юристів Рогожин двічі ставав бронзовим призером чемпіонату України. Потім перейшов до «Епіцентра-Подоляни» з Городка Хмельницької області і вже з цим клубом завоював срібні нагороди.

Андрій також виступав у складі юнацької та молодіжної збірної України. Разом із партнерами по U-20 у 2016 році став срібним призером чемпіонату Європи.

На даний момент зріст Андрія Рогожина становить 202 см. Контракт із «Баркомом-Кажани» підписаний на сезон 2024-2025 років. Гратиме у львівському клубі під номером 19.

Новини України