Яка помилка під час поливу рослин може їх вбити: мало хто про це здогадується

Варто знати, як правильно поливати рослини на грядках та у саду, щоб не нашкодити їм.

Яка помилка під час поливу рослин може їх вбити: мало хто про це здогадується

Яка помилка під час поливу рослин може їх вбити/ колаж: Главред, фото: depositphotos.com/ua, unsplash.com

Тепла або спекотна погода може порадувати нас, але для домашніх рослин на городі та у саду спека може не лише нашкодити, а й стати вбивчою. Ще більшої шкоди ми можемо завдати саду та грядкам самі, якщо будемо їх неправильно поливати у спекотну погоду.

Радимо також прочитати матеріал: Треба знайти «неправильний» будинок за 7 секунд: складна загадка на уважність

Ведучий і експерт із садівництва QVC Марк Лейн сказав, яка поширена помилка під час поливу домашніх рослин може вбити їх. За його словами, однією з найгірших помилок є обрання неправильно часу для того, щоб полити рослини, пише The Mirror.

«Найкращий час – рано вранці, коли температура на вулиці прохолодніша, між 5:00 і 9:00 ранку, що призводить до менших втрат води на випаровування», – зазначив експерт.

Він додав, що поливати рослини краще вранці, ніж пізно ввечері. За його словами, полив дуже пізно ввечері або вночі може призвести до накопичення води на поверхні ґрунту, навколо коренів і на листі, що може призвести до появи грибків, гнилі, комах і навіть до загибелі рослини.

Гуру садівництва Power Sheds зазначив, що не варто надмірно поливати свої рослини, адже це їм нашкодить.

The Daily Mirror

The Daily Mirror — британська національна щоденна газета у форматі таблоїд та є першим представником таблоїдної журналістики.
Газету заснував Альфред Хармсворт 2 листопада 1903 року. Спочатку Daily Mirror замислювалася як газета для жінок, що видається жінками, і мала стати «віддзеркаленням жіночого життя». Це не принесло успіху, тому Хармсворт вирішив зробити газету кольоровішою і з ширшим колом висвітлюваних питань, пише Вікіпедія.

Новини України