Українські сили завдали удару з HIMARS по російському автобусу та автомобілям з військовими на Запорізькому напрямку

Українські сили завдали удару з HIMARS по російському автобусу та автомобілям з військовими на Запорізькому напрямку

24 червня російські війська продовжували наступальні операції поблизу Малої Токмачки. Джерела стверджували, що позиційні бойові дії тривали поблизу Роботиного та на північний захід від Вербового, але ситуація на лінії фронту не змінилася.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни, передає 061

Мілблогери повідомляли, що російські війська здійснили невизначений наступ поблизу Новопокровки та розвідувальні підрозділи російського 70-го мотострілецького полку попередили про ефективне мінування українцями західної частини Запорізької області.

У напрямку Комишувахи (на південний схід від Запоріжжя) діють оператори безпілотників «Ланцет» «загону «Вікінг» («Отряд Викинга») 22-ї окремої гвардійської бригади спецназу РФ.

Український журналіст Юрій Бутусов повідомив, що українські сили завдали удару з HIMARS по російському автобусу, легковому та вантажному автомобілям з російським персоналом у Бурчаку (Василівський район).

В районі кордону Донецько-Запорізької області тривали бойові дії, але підтверджених змін лінії фронту не було. Український Генштаб повідомив, що 23 і 24 червня російські війська безуспішно атакували поблизу Урожайного та Старомайрського.

Новини України