Росіяни випробували на Харкові новітню зброю

Боєприпасом із GPS-модулем ударили по школі.

Ворог вкотре використовує Харків як плацдарм для випробування нових видів озброєння.

Під час удару 23 червня по приватній школі імені Бойка російська армія знову новітній боєприпас. Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

«Противник намагається адаптуватися і весь свій мотлох, який знаходиться на складах, використовувати проти нашого мирного цивільного населення. Ми мали перший удар по місту Харків у неділю, по території приватної школи. Це був КАБ-250. Боєприпас був з крилами, з GPS-модулем. УМПБ 30-Д коштує близько $100 тисяч. Можливо, трішки більше після модифікації. Для порівняння: ворогу дедалі стає все дорожче і складніше використовувати ракетні системи, наприклад, «Калібри», які коштують близько $10 мільйонів. Так само С-400 — це біля $2 мільйонів, якщо брати С-300 — до $500 тисяч коштує одна ракета», — завуважив Синєгубов.

Як писав UA-NEWS.in.ua,  з весни 2024 року росіяни почали тероризувати Харків УМПБ Д-30СН, раніше їх використовували тільки по прифронтових громадах. 

Нагадаємо, минулого тижня росіяни заявили про перше використання ФАБ-3000 з УМПК: її скинули на лікарню у Липцях. Якщо ця інформація підтвердиться, це буде перше у світі бойове використання тритонної бомби, з яких 1200 кг — вибухова речовина.

Джерело

Новини України