На Сумщині шукають учасників на регіональні замагання «Сильні України» – спортивні змагання серед ветеранів українсько-російської війни

На Сумщині шукають учасників на регіональні замагання «Сильні України» – спортивні змагання серед ветеранів українсько-російської війни

Вже 30 червня  в місті Полтава відбудеться 5-й етап другого всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту серед ветеранів «Сильні України» в якому вперше візьме участь команда із Сумщини. Проте формування команди ЩЕ ТРИВАЄ!

І Ви чи Ваші знайомі ветерани можуть стати тими, хто захистить честь області в Полтаві, а далі захищатиме на змаганнях по всій Україні!

Змагання «Сильні України» відбуваються у таких видах:
▪️Веслування на тренажері
▪️Жим лежачи
▪️Аеробайк
▪️Ривок гирі

Головним суддею буде Василь Вірастюк, чемпіон світу зі стронгмену!

Детальніша інформація для учасників із Сумщини та інформація щодо трансферу учасників за тел +38066-683-4210.

Щоб взяти учать у заході, необхідно зареєструватися

Довідково: «Сильні України» – всеукраїнські спортивні змагання з адаптивних видів спорту серед ветеранів та чинних військовослужбовців, які отримали травми та поранення (видимі та невидимі) під час участі в бойових діях на території України.

Змагання вперше відбулися в 2023 році та стали частиною системи спортивно-реабілітаційних заходів для ветеранів війни ГО «Федерація стронгмену України».

У жовтні 2023 року на міжнародному фестивалі Arnold Classic Europe в Мадриді ветерани, учасники першого всеукраїнського туру змагань, встановили світовий рекорд з адаптивного стронгмену, протягнувши за канат в упорі сидячі 4 вантажівки загальною масою 35 тон на 20 метрів за 30,69 секунди.

Новини України