Новим наставником дніпровського Прометея призначено Дениса Зуя

На посаді головного тренера чемпіонок країни він замінив Івана Пєткова

Новим наставником дніпровського Прометея призначено Дениса Зуя

У період міжсезоння відбулася зміна головного тренера у чинних чемпіонок України волейболісток СК «Прометея» з Дніпра. Завершився контракт у болгарського фахівця Івана Пєткова і на його місце призначено відомого у недалекому минулому волейболіста, а потім і тренера Дениса Зуя.

Новому наставнику 44 роки. Свого часу він виступав за клуби «Локомотив» (Дніпропетровськ), «Локомотив» (Київ), «Хімпром» (Суми), «Фаворит» (Лубни), входив до складу національної збірної країни. Був чемпіоном України.

Цікаво, що у 2020 році він вже очолював, хоч й нетривалий час, жіночу волейбольну команду «Прометей», після чого став помічником Івана Пєткова як у клубі, так і у збірній України. Крім того, має досвід роботи у чоловічих колективах ВК «Дніпро» та «ШВСМ-СумДУ». Є у послужному списку Дениса Зуя також тренерська робота за кордоном. Разом із клубом «Атирау» здобував срібні нагороди у чемпіонаті Казахстану та Суперкубку країни.

Помічниками Дениса Зуя у тренерському штабі «Прометея» сезону 2024-2025 років будуть Анастасія Котляренко, Богдан Погорецький, а також тренер із фізичної підготовки Сергій Черненков.

Новини України