Президент просить у США два Patriot для Харкова та області

Володимир Зеленський зустрівся з Ентоні Блінкеном.

Найбільшою загрозою для України є нестача систем протиповітряної оборони.

У вівторок 14 травня Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Києві з державним секретарем США Ентоні Блінкеном. На зустрічі говорили, зокрема про Харківську область. Голова держави зауважив на тому, що Харків та область потребують двох систем протиповітряної оборони Patriot. Це найбільша проблема, повідомляє «Європейська правда».

«Наразі ми дуже потребуємо двох Patriot для Харкова й області, оскільки люди там перебувають під атаками, і вони дуже непокояться через це», — сказав Зеленський.

Ентоні Блінкен зазначив, що Україна переживає важкі часи, допомога від США вже знаходиться в дорозі, деякі засоби оборони ще будуть доставлені. За його словами, така допомога матиме вирішальне значення для України, яка бореться з російською агресією.

«І ми рішуче налаштовані, як і багато інших партнерів України, щоб переконатися, що ви досягнете успіху на полі бою», — сказав Блінкен.

На зустрічі Зеленський також подякував Блінкену, що той приїхав із візитом у складний для сходу України час, та за військову допомогу. При цьому, президент зазначив: допомогу необхідно доставити якомога швидше.

Як писав UA-NEWS.in.ua, окупанти продовжують бити по Харківщині, зокрема Харкову. Уранці 14 травня вони скинули дві плануючі авіабомби на Харків. Постраждали четверо людей.

Джерело

Новини України