У жіночій Золотій Євролізі збірна України розгромила Естонію

Наші волейболістки були явно сильнішими за суперниць, легко перемігши їх у трьох партіях

У жіночій Золотій Євролізі збірна України розгромила Естонію

В естонському місті Раквере у неділю жіноча національна збірна України з волейболу провела свій другий матч у турнірі Золотої Євроліги. Цього разу підопічні Івана Пєткова зустрічалися із господарками майданчика.

Вже перша партія показала, що збірна України набагато сильніша за своїх суперниць. Зі старту наші волейболістки пішли вперед і потім тільки збільшували свою перевагу. 25:11 – таким виявився результат цього сету.

Друга та третя партії зовсім небагато відрізнялися від попередньої. Знову велика перевага української команди та просто розгромні результати 25:14 та 25:13.

Це вже друга перемога збірної України у турнірі. Нагадаємо, що напередодні вона обіграла Словенію 3:2. Наразі Україна має у своєму активі 5 очок і входить до групи лідерів.

У цій грі наші дівчата виступали у такому складі:: Олександра Міленко (набрала 15 очок), Анастасія Маєвська (6), Анастасія Крайдуба (14), Юлія Димар (3), Світлана Дорсман (10), Дарія Шаргородська (6), Христина Нємцева (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Катерина Васильєва (0), Вікторія Лохманчук (2), Євгенія Хобер (1)

Золота Євроліга з волейболу. Жінки
Раквере (Естонія). 19 травня
Україна – Естонія

3:0 (25:11, 25:14, 25:13)

В другому турі 25 та 26 травня збірна України зіграє в австрійському місті Швехат із командами Словаччини та Австрії.

Новини України